BELLINI KUCHYNĚ

Uvažujete-li o nové kuchyni a spokojíte se pouze s tím nejlepším řešením na míru, pak jste tu správně – zde naleznete tu pravou inspiraci a důvěryhodné informace od zkušených profesionálů z oboru.
Více informací

Naše kuchyňské studio BELLINI KUCHYNĚ nabízí celou řadu rozmanitých řešení kuchyní, které se pyšní špičkovým designem a vysokou kvalitou provedení. Velký důraz klademe rovněž na prvotřídní servis poskytovaný našim zákazníkům. Jsme si vědomi toho, že pořízení nové kuchyně je investicí do budoucna, která vyžaduje pečlivou přípravu, a proto vám budeme během celého procesu tvorby kuchyně co nejvíce nápomocni – od návrhu přes realizaci až po samotné předání kompletní kuchyně.Zpět

Více informací

BANNER 1 Silent Move

S unikátním systémem Silent-Move, který umožňuje snadné a rychlé zasunutí pracovních ploch, můžete mít přesně takovou sestavu, jakou právě potřebujete. Solitéry lze využít například jako prostorné stoly při večírku, nebo pracovní plochu zasunete a máte dokonale uklizeno.

BANNER 2 Kolektiv ateliers 04 RGB

Horkou novinkou v naší nabídce je inkrustace optického skla do čel kuchyní, které v kombinaci se světlem vytváří velmi zajímavé efekty a obohatí vaši kuchyni o výrazný originální prvek.

BANNER 3 VARIANTA B

Originální systém elektrických roletek pro nástěnné skříňky Climber je svým nadčasovým a elegantním provedením opravdovým designovým šperkem. Jeho součástí jsou 13 cm široké žaluzie, které se elegantně otevírají a zavírají lehkým dotykem na spodní části skříňky.

U nás v BELLINI KUCHYNĚ můžete vybírat z nepřeberných variant kuchyňských komponentů kuchyní různých velikostí a typů. Ať se jedná o kuchyně malé či velké, moderní kuchyně, luxusní kuchyně či rustikální kuchyně, vždy pro vás vytvoříme perfektní řešení na míru, které odpovídá vaší představě o vysněné kuchyni.
Všechny naše kuchyně jsou vyráběny na míru v továrnách špičkových německých firem reprezentovaných značkami Schüller, Häcker a Nobilia. Německé kuchyně těchto výrobců splňují nejvyšší nároky na kvalitu, funkčnost a design, a díky tomu vám může naše kuchyňské studio nabídnout výjimečnou sedmiletou záruku na kuchyňský nábytek.
Objevte rozmanitost stylů a provedení kuchyní, které nabízí naše kuchyňské studio, a přeměňte svůj sen o dokonalé kuchyni ve skutečnost. Bez ohledu na to, k jakým účelům budete svoji kuchyni využívat – k vaření, zábavě nebo jako místo k setkávání s rodinou a přáteli, německé kuchyně z naší nabídky vám vnesou více prostoru do vašeho života a více života do vašeho prostoru.

Moderní kuchyně  Prvotřídní materiály, jednoduché tvary a jasně strukturovaný design činí naše moderní kuchyně středobodem vašeho domova bez ohledu na to, v jakém a jak velkém prostoru se nachází. Rozhodnete-li se pro uzavřenou kuchyni, prostornou variantu s ostrůvkem nebo kuchyni navazující na obývací prostor, v žádném případě se vaší kreativitě meze nekladou.

Luxusní kuchyně  Sofistikovaný kuchyňský koncept našich luxusních kuchyní se orientuje na dobrý design vyznačující se syntézou tvůrčí a promyšlené kompozice a prezentace. Důmyslný a propracovaný systém zahrnující variabilní a jasně strukturované moduly rozmanitých šířek, hloubek a výšek přispívá k vysoké míře tvůrčí svobody při plánování vaší vysněné luxusní kuchyně.

Rustikální kuchyně  Moderní styl s nádechem klasiky – v tomto duchu navrhujeme naše rustikální kuchyně. V posledních letech se rustikální kuchyně všeobecně těší velké oblibě a počet jejich příznivců stále roste. Rozhodnete-li se pro kuchyni v moderním klasickém stylu nebo venkovském cottage stylu, u nás si můžete vybrat z opravdu bohaté nabídky orámovaných čel rozmanitých dekorů a typů.