BELLINI KUCHYNĚ

slide 0021 slide

Návrh Vytvoření ideální kuchyně je mnohem více než pouhý výběr nábytku, barev a spotřebičů. Je to cesta k vyjádření vlastní osobnosti. Proto klademe velký důraz na úzkou spolupráci a budování vztahů s našimi zákazníky během celého procesu tvorby kuchyně – od návrhu přes technický dozor při realizaci až po samotnou montáž a konečné předání kuchyně. 

Při plánování své kuchyně můžete u nás v BELLINI KUCHYNĚ vybírat z velmi bohaté nabídky čel rozličných dekorů, vyrobených z různých materiálů – z lamina, s ABS hranou, z MDF desek obalených fólií nebo z masivního dřeva – a s různými povrchovými úpravami, například čela opatřená třívrstvým lakem či lakované masivní dřevo. Pouze u nás pak pořídíte řemeslně dokonalá čela s laserovými hranami, která nejlépe vyniknou u kuchyní řešených bez úchytek. Velmi rozmanité dekory mají i naše pracovní desky, které mohou být z přírodního či umělého kamene, z masivního dřeva, nerezu, z dřevotřísky, nebo dokonce ze skla. 

Stejně jako v případě čel, pracovních desek a ostatních kuchyňských komponentů můžete při plánování kuchyně vybírat i z celé řady spotřebičů, od čistě funkčních až po ty nejluxusnější – od spotřebičů značek Philco, Whirlpool, Zanussi a Electrolux přes AEG, Siemens, Bosch a Miele k Franke či Gutmann. Možností řešení je bezpočet a naši designéři spolu s vámi naplánují každičký detail vaší kuchyně.

Na závěr pak od nás obdržíte zdarma 3D vizualizaci své kuchyně a cenovou nabídku na její pořízení.

A pokud budete spokojeni, můžeme se pustit do výroby kuchyně.

Výroba Kuchyně navržené v našem kuchyňském studiu BELLINI KUCHYNĚ jsou vyráběny v továrnách špičkových německých firem reprezentovaných značkami Schüller, Häcker a Nobilia, které se po léta řadí k předním výrobcům kuchyní v Evropě. Dobrý design, použití vysoce kvalitních materiálů a nejnovějších technologií a mistrovské řemeslné zpracování jsou zárukou výjimečné kvality a dlouhé životnosti kuchyní těchto výrobců. Jejich vysoké standardy byly též několikrát nezávisle oceněny, například označením kvality „Goldene M“ uděleným německou asociací pro zajišťování kvality nábytku (DGM), označením GS za prověřenou bezpečnost nebo oceněním Německou asociací středních výrobců kuchyní za pojízdný systém Silent-Move či systém elektrických roletek Climber. Naším společným pravidlem při organizování veškerých procesů jsou rychlost, flexibilita, spolehlivost, dodržování dodacích lhůt a bezproblémový průběh celkového procesu realizace zakázek s cílem maximálně uspokojit požadavky a očekávání našich zákazníků.